Autorska wystawa prac Laury Cichackiej

Wiele ciepłych słów uczniowie i nauczyciele umieścili w miniaturowej książce wpisów znajdującej się w pobliżu wystawy prac plastycznych Laury Cichockiej. Jeszcze tydzień można oglądać ekspozycję na I piętrze naszej szkoły. Cieszy się ona dużym zainteresowaniem. Przyczyna jest oczywista - wrażliwość i talent autorki. Laura jest uczennicą klasy Id i łączy naukę z pasją - malowaniem. Sportretowane modele to w większości jej ukochane pieski. Laura najchętniej sięga po farby wodne, ale doskonali się też w rysunku. Gratulujemy Ci Lauro talentu i wrażliwości artystycznej i czekamy na kolejne obrazy.

Być może ta wystawa będzie inspiracją dla innych, a może Wasze prace czekają "w szufladzie" na publiczną prezentację. Zapraszamy!