Brązowe kadetki i srebrni kadeci !!!

Miło nam poinformować, że uczennice i uczniowie naszej szkoły w miniony weekend brali udział w finałach województwa w kategoriach kadetek i kadetów i w obu tych turniejach zdobywali medale dające awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski!!

Dziewczyny pod okiem trenera Dariusza Ciszaka rywalizowały w Poznaniu, gdzie wywalczyły 3 miejsce, a nasza uczennica Jagienka Piątkowska wybrana została najlepszą libero turnieju!

Chłopacy trenujący u trenera Łukasza Klapczyńskiego byli gospodarzami turnieju finałowego, który odbył się na naszej hali sportowej SZAMOTULANKA. Po pełnym emocji turnieju wywalczyli oni srebrne medale Mistrzostw Wielkopolski! Najlepszym libero turnieju również uczeń naszej szkoły - Kacper Jokiel, a najlepszym przyjmującym Kamil Małecki!

Gratulujemy!