COOKING CLASSES

13 marca uczniowie klasy 3gC wybrali się w krótką, ale jakże ekscytującą, podróż do Szkoły Języków Obcych Program z siedzibą w Poznaniu, aby uczestniczyć w zajęciach językowych. Nasi gimnazjaliści wzięli udział we wspólnym gotowaniu z lektorem anglojęzycznym. Mieli okazję przygotować (i zjeść !) pyszne ciasteczka. Lektorem był Amerykanin, który w trakcie pieczenia opowiedział trochę o sobie i swoim kraju ojczystym, przy okazji przypomniał też słownictwo związane z gotowaniem. Kolejną częścią zajęć był wykład dotyczący historii, różnic kulturowych oraz ciekawostek na temat Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Pomimo początkowych obaw związanych z koniecznością komunikacji wyłącznie w języku angielskim, gimnazjaliści poradzili sobie doskonale, a tym samym wzmocnili wiarę we własne umiejętności językowe. Serdecznie polecamy spotkania z native speakerami!