IV Otwarte Mistrzostwa Powiatu Nowotomyskiego w Marszach na Orientację

Najlepsi „orientaliści” z SKKT-PTTK przy naszej szkole po raz kolejny wzięli udział w Imprezie na Orientację – tym razem w IV Otwartych Mistrzostwach Powiatu Nowotomyskiego w Marszach na Orientację, które rozegrane zostały 27 października w okolicach Nowej Róży k. Nowego Tomyśla. W trzech kategoriach wiekowych rywalizowało w sumie 80 zespołów i prawie 170 uczestników. Z naszej szkoły udział wzięło 35 -cioro uczniów- zarówno ze SP SMS jak i z LO. Impreza składała się z dwóch etapów, a o wyniku końcowym decydowała suma uzyskanych w nich punktów.

W kategorii TM (SP) Antonina Skonieczna i Weronika Zaraś zajęły VI miejsce, Magdalena Nowicka i Zafia Gończowska - VII miejsce a Kornelia Buchwald -VIII m.

Z kolei w kategorii TJ (szkoły średnie) nasi zawodnicy okazali się bezkonkurencyjni:

I miejsce: Karol Krauze i Martyna Kubik,.

II miejsce -Wiktoria Stanke, Julia Rzaniak oraz

III miejsce - Wiktor Woźny i Bartosz Cieciora

Dalsze miejsca zajęli: Maria Stachowiak V m., Małgorzata Krzyżaniak, Stanisław Kubiś VI m.

Gratulujemy wyników i do zobaczenia wiosną.

Opiekun SKKT- PTTK

Leszek Wlazik