Międzyszkolna Liga InO

W środę, 4 grudnia 2019 r. w Szkole Podstawowej w Nojewie miało miejsce podsumowanie tegorocznej edycji Międzyszkolnej Ligi InO oraz Konkursu na Najaktywniejszy SKKT w ramach Oddziału PTTK Szamotuły. W uroczystości wzięły udział najaktywniejsze zespoły SKKT wraz z opiekunami i dyrektorami szkół. Swą obecnością zaszczyciła nas też Starosta Szamotulski – p. Beata Hanyżak.

Podczas bardzo sympatycznego spotkania -już w duchu mikołajkowej scenerii - wręczone zostały również nagrody dla zwycięzców Mistrzostw Powiatu Nowotomyskiego w Nowej Róży.

Z naszego SKKT- PTTK nagrodzeni zostali następujący uczniowie:

Marsze na Orientację

- kategoria TJ (szkoły średnie):

Karol Krauze i Martyna Kubik (I),

Wiktoria Stanke i Julia Rzaniak (II),

Wiktor Woźny i Bartłomiej Cieciora (III)

MLInO 2019

- kategoria TM ( jeszcze gimnazjum) :

Dominika Gąsior, Jakub Jędrzejczak, Ada Przewoźna, Adrianna Fricz,

- kategoria TJ:

Zofia Tecław, Dominika Natkaniec, Klaudia Nowak, Milena Górny.

Miło nam też poinformować, że nasz klub SKKT w rocznicę 50-lecia swej działalności oraz w 100-lecie naszej szkoły, zajął I miejsce w kat. TJ (szkoły średnie) i II miejsce w kat. TM (gimnazja) w klasyfikacji drużynowej Międzyszkolnej Ligi Imprez na Orientację PTTK w roku 2019.

Na ręce p. dyrektor Justyny Szaniawskiej-Budaj, prezes Oddziału PTTK p. Paweł Mordal złożył Medal Pamiątkowy „PTTK w 100. Rocznicę Odzyskania Niepodległości” – w podziękowaniu za dotychczasową współpracę i pomoc przy organizacji jubileuszowego XXV Rajdu Niepodległości.

Po części oficjalnej- dopełnieniem miłej atmosfery były ciekawe rozmowy przy kawie i ciastkach.

Opiekun SKKT-PTTK

Leszek Wlazik