Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Dnia 9 marca 2017 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych . Uczennice zajęły I miejsce. Natomiast dnia 16 marca 2017 roku rozegrano Mistrzostwa Rejonu w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych. Zawodniczki zajęły II miejsce.
Szkołę reprezentowały dziewczęta w składzie:
Z klasy 3gE
Antonina Kołodziejska, Katarzyna Noak, Julia Czajka, Klaudia Kasprzak, Weronika Gendera, Honorata Piecyk, Agnieszka Szymańska, Martyna Skórnicka, Aleksandra Cygan, Julia Szustak
Z klasy 2gE
Marta Dyzert, Paulina Nowakowska
Z klasy 1gE
Joanna Fojud, Michalina Prętka, Gabriela Jędrzejczak, Marta Paś, Jagoda Łucak

Dnia 2 marca 2017 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych. Dziewczęta zajęły I miejsce. Natomiast 6 marca 2017 roku odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych. Uczennice zajęły IV miejsce.
Szkołę reprezentowały:
Klaudia Golon 1D, Julia Świderska 1D, Alicja Pociecha 2B, Aleksandra Zandecka 2B, Jagoda Elsner 3B, Klaudia Ozon 3B, Marianna Wesołek 1C, Patrycja Mikita 1C, Zuzanna Włodarczyk 1A