Połowniki gimnazjalistów

W piątek 19 stycznia uczniowie drugich klas gimnazjum bawili się na Połowinkach, które już na stałe wpisały się w kalendarz imprez szkolnych.

Zabawa zorganizowana przez wychowawców i rodziców rozpoczęła się o godzinie 18.00 i trwała 4 godziny. Parkiet od razu zapełnił się tancerzami, którzy przerywali szaloną zabawę tylko po to, by posilić się przy szwedzkim stole i orzeźwić zimnymi napojami. Młodzież bawiła się w rytm znanych i lubianych przebojów, a o oprawę muzyczną zadbał Dj Mayer.

Warto wspomnieć o wspaniałych kreacjach naszych gimnazjalistek. Dziewczyny wyglądały bardzo elegancko. Większość wybrała zwiewne sukienki i wygodne obuwie, chociaż nie brakowało efektownych szpilek. Chłopcy prezentowali się równie dobrze. Niektórzy postawili na garnitury, inni wybrali koszule i jeansy.

Uczniowie podkreślali, że świetnie się bawili i na długo zapamiętają wspaniałą atmosferę ostatnich Połowinek dla gimnazjum.

Podziękowania należą się Pani Dyrektor, nauczycielom i rodzicom, którzy zajęli się stroną logistyczną imprezy oraz zadbali o bezpieczeństwo młodzieży.

Pozostałe zdjęcia można obejrzeć na szkolnym profilu fb