Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Dnia 30 listopada br. w sali sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów uczniom szkół z województwa wielkopolskiego. Gospodarzem uroczystości był Wielkopolski Kurator Oświaty pani Elżbieta Leszczyńska.

Prezes Rady Ministrów przyznał 297 stypendiów dla uczniów województwa wielkopolskiego, wśród których znalazł się uczeń naszego liceum Przemysław Szałata z kl.3B.

Wielkopolski Kurator Oświaty pogratulował Stypendystom wybitnych wyników oraz życzył im dalszych sukcesów. W swojej przemowie Pani Kurator skierowała również podziękowania w stronę nauczycieli, wychowawców oraz rodziców, którzy są współtwórcami osiągnięć młodych ludzi.

Gratulujemy serdecznie Przemkowi i życzymy wytrwałości w dążeniu do zamierzonych celów oraz dalszych sukcesów.