Światowy Dzień Zwierząt

4 października 2017 roku w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Zwierząt .Organizatorem tego święta była klasa 2B. Celem imprezy było zebranie pieniędzy na nowe akwarium szkolne. Miłośnicy biologii na przerwach sprzedawali własnoręcznie przygotowane wypieki oraz rozprowadzali cegiełki o wartości 10 złotych. W szkole odbył się również konkurs na najlepiej przebraną klasę- motyw zwierzęcy. Wygrały klasy 2gA, 3gE oraz 2D. W nagrodę za zaangażowanie i 100 % przebranie całej klasy uczniowie otrzymali bon na 1 dzień bez pytania. W ramach tej imprezy odbył się również test przygotowany przez uczniów klasy 3B , na którym przedstawiciele każdej klasy sprawdzali się z wiedzy biologicznej. Z klas gimnazjalnych wygrała Marysia Matysik z 2gC, a z licealnych Agata Buchwald z 1A. Za swoje wiadomości uzyskały drobne nagrody ufundowane przez panią dyrektor.

Dziękujemy organizatorom. Był to wesoły i kolorowy dzień co widać na umieszczonych zdjęciach.