Wolontariusze na VIII SZAMOTUŁY SAMSUNG PÓŁMARATONIE stanęli na wysokości zadania.

W niedzielę 7 października odbył się VIII SZAMOTUŁY SAMSUNG PÓŁMARATON pod patronatem Starosty Szamotulskiego. Jak co roku przy organizacji i przeprowadzeniu imprezy pomagali uczniowie i nauczyciele z naszej szkoły. Łącznie pomagała ok. 160 wolontariuszy. Poziom świadczonych usług w ramach wolontariatu był na najwyższym poziomie w porównaniu z latami poprzednimi. Dzięki zaangażowaniu uczestnicy półmaratonu czuli na każdym kroku, że są otoczeni życzliwymi ludźmi i że w każdej chwili mogą otrzymać konkretną pomoc.

Dyrekcja szkoły składa serdeczne podziękowanie za trud i zaangażowanie wszystkich uczestników wolontariatu. Jesteśmy dumni, że potraficie bezinteresownie zaangażować się w pomoc dla drugiego człowieka.