Wyniki konkursu „Dopalacze niszczą życie”

Komenda Policji w Szamotułach ogłosiła w tym roku dwa konkursy o zasięgu powiatowym dla szkół podstawowych, ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych na wykonanie komiksu oraz na przygotowanie spotu promującego pożądane zachowania wobec zagrożeń związanych z narkotykami i dopalaczami.

Uczniowie pierwszych klas naszego liceum rywalizowali na etapie szkolnym. Wielu uczestników konkursu wykonało zadanie z niezwykłą dojrzałością, wykazało talent plastyczny i zaangażowanie emocjonalne.

Wśród 130 prac komisja konkursowa( w składzie: Beata Jankowiak, Halina Walczak, Katarzyna Rzeszuto) wyróżniła 20. Ich autorzy to: Anna Michalska, Maria Halamska, Marcel Szymczak z Iab, Klaudia Brzeczkowska, Karolina Kukawka, Emilia Ślugaj, Zuzanna Dyzert, Roksana Iwanowska, Hanna Maciejewska z Ic, Martyna Marchewka, Katarzyna Malinowska z Ie, Marcel Jakubowski, Aleksandra Konieczna, Martyna Człapa, Wiktoria Boniak z If, Stanisław Spychała z Ig1, Aleksandra Płokarz z Ig1, Zofia Okraska, Maria Matysik z Ii.

Komenda Powiatowa Policji również doceniła pomysłowych i utalentowanych młodych ludzi.

Wyniki konkursu na komiks prezentują się następująco:

• I miejsce – Wiktoria Boniak, Zespół Szkół nr 1 w Szamotułach
  • II miejsce – Maria Halamska, Zespół Szkół nr 1 w Szamotułach
  • III miejsce – Emilia Ślugaj, Zespół Szkół nr 1 w Szamotułach
  • III miejsce – Aleksandra Konieczna, Zespół Szkół nr 1 w Szamotułach
  • III miejsce – Roksana Iwanowska, Zespół Szkół nr 1 w Szamotułach

• Marcel Szymczak, Zespół Szkół nr 1 w Szamotułach
  • Martyna Człapa, Zespół Szkół nr 1 w Szamotułach

Uroczyste podsumowanie konkursu tradycyjnie odbędzie się marcu.

Podziękowania dla wszystkich autorów prac i słowa uznania dla wyróżnionych.

Ciekawe, jakie zadanie pojawi się w tym konkursie za rok?