Zakończenie roku szkolnego 2021/22

24 czerwca zakończyliśmy kolejne 10 miesięcy nauki - ciężkiej pracy, cennych inicjatyw, twórczych działań, sukcesów i radości. Promocję do następnej klasy otrzymało 436 uczniów klas I, II i III liceum (z końcem kwietnia 182 tegorocznych maturzystów opuściło liceum). Najwyższą średnią wśród klas pierwszych liceum uzyskała klasa 1C - 4,38, w klasach drugich – 2F ze średnią 4,27, w klasach trzecich 3AB ze średnią 4,22. Wśród uczniów klas pierwszych 27 osób otrzymało świadectwo z wyróżnieniem, a najwyższą średnią uzyskały Kornelia Grabarkiewicz i Alicja Kałużna 5,33, w klasach drugich- 24 osoby otrzymały świadectwa z wyróżnieniem i najwyższa średnia 5,53 Justyny Boniak, w klasach trzecich również 24 świadectwa z wyróżnieniem i najwyższa średnia w szkole 5,62 Mai Rybarczyk. Pani Dyrektor wystąpiła z wnioskiem o Stypendium Starosty Powiatu Szamotulskiego za bardzo dobre wyniki w nauce dla 53 uczniów i o Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Mai Rybarczyk z klasy 3AB. Świadectwa z wyróżnieniem, nagrody i listy gratulacyjne wręczali wychowawcy klas wraz z Panią Starostą Beatą Hanyżak i Panią Dyrektor. Nastąpiło również podsumowanie konkursów i wręczenie nagród wyróżnionym uczniom. Całość uroczystości zakończyła wesoła część artystyczna w wykonaniu uczniów z klasy 2C i 2F pod opieką pani Anny Biednej i Natalii Szaniawskiej.

Życzymy Gronu Pedagogicznemu i wszystkim uczniom, aby wakacje był czasem dobrego odpoczynku, nabierania sił, relaksem, podróżowaniem, poznaniem nowych miejsc i ludzi, aby wszystkim dały wiele radości. Do zobaczenia w szkole 1 września.