ZWYCIĘSTWO W KONKURSIE FILMOWYM

Grupa uczniów naszej szkoły: Bruno Palatyński, Michalina Krychowiak, Hubert Cypel, Mateusz Lembicz, Weronika Duda oraz absolwenci Joachim Sroka i Tymon Jerzak wzięli udział w XIII edycji Konkursu Literackiego o Nagrodę FanFila organizowanego przez Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Uczniowie przygotowali etiudę filmową, która była interpretacją ,,Buszującego w zbożu” J. D. Salingera. Film powstawał w wielkim pośpiechu. Scenariuszem i reżyserią zajęli się Bruno i Michalina, a rolę główną zagrał Hubert. W realizacji projektu pomogli nam: Bursa i Szkolne Schronisko Młodzieżowe przy ZS nr 1 oraz Hotel i Restauracja Biovilla oraz rodzice Michaliny. Gratulujemy młodym filmowcom i życzymy kolejnych sukcesów!