Zespół Szkół Nr 1 Gimnazjum i Liceum im. ks. Piotra Skargi w Szamotułach ---> Strona główna                    
Piątek, 24 października 2014 Liczba odwiedzin: 1404863



Strona główna
Aktualności
Przetargi
Regulamin usprawiedliwiania
Osiągnięcia naukowe
Osiągnięcia sportowe
Matura 2014
Projekty
edukacyjne 2011/2012
Podręczniki 2014/2015
ZESTAW
LEKTUR
Terminarz i kalendarz
Szkoła
Pracownicy
Rada Szkoły
Rada Rodziców
Klasy
Konkurs
READING IN ENGLISH -
- MY PLEASURE!
Konkurs ZNAKI WIARY
Konkurs
SUPERMATEMATYK
LIGA
ZADANIOWA
BIBLIOTEKA
Konkursy
Samorząd szkolny
Publikacje nauczycieli
Galeria
Kontakt


TWÓJ
SZCZĘŚLIWY NUMEREK
Dzisiaj
2014-10-24
35
Jutro
2014-10-25
---
Regulamin TSN
Ważniejsze osiągnięcia naukowe
w roku szkolnym 2010/2011
Zespołu Szkół nr 1 - Gimnazjum i Liceum
im. ks. Piotra Skargi
w Szamotułach
Lp Nazwa Konkursu Osiągnięcie/
miejsce
Reprezentanci
1 Wojewódzki Konkurs Matematyczny laureat Grzegorz Adamski (3gB)
2 Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego laureatka

finalistki
Violetta Wituchowska (3gA)

Daria Budaj (3gA)
Halszka Łączkowska (2gC)
3 Wojewódzki Konkurs Geograficzny laureatka Daria Budaj (3gA)
4 Wojewódzki Konkurs Chemiczny laureat Jakub Rzeszuto (3gA)
5 Wojewódzki Konkurs Biologiczny laureat Jakub Rzeszuto (3gA)
6 Wojewódzki Konkurs Historyczny finaliści Grzegorz Adamski (3gB)
Krzysztof Świętek (3gD)
Jakub Rzeszuto (3gA)
Włodzimierz Kapłon (3gA)
7 VI Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów laureat Grzegorz Adamski (3gB)
8 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR 2011" laureat

wyróżnieni
Grzegorz Adamski (3gB)

Milena Kowalczyk (2gA)
Jakub Rzeszuto (3gA)
9 XVIII Konkurs dla Uczniów Gimnazjum "ZŁOTA ŻABA" w dziedzinie matematyki laureat Grzegorz Adamski (3gB)
10 Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa OLIMPUS z geografii laureaci

wyróżnienie
Grzegorz Adamski (3gB)

Daria Budaj (3gA)
11 Ogólnopolski Konkurs Chemiczny "Alchemik" wyróżnienie Jakub Rzeszuto (3gA)
12 Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko" laureat Grzegorz Adamski (3gB)
13 Konkurs Wojewódzki SUPERMATEMATYK finaliści Bartosz Koperski (1A)
Zofia Martin (2A)
Natalia Kaczmarek (2A)
14 XIX Ogólnopolska Olimpiada Zdrowego Stylu Życia PCK finalistki Agnieszka Szostak (2gC)
Anna Kęsy (3B)
15 Olimpiada Biologiczna finalistki Małgorzata Kolicka (3B)
Marta Piszczyńska (3B)
Iga Banaszyńska (2B)
Anna Paziewska (3B)
16 XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej-finał wojewódzki laureatka

finalistki
Małgorzata Kolicka (3B)

Iga Banaszyńska (2B)
Małgorzata Nowicka (2B)
17 XXV Międzynarodowe Mistrzostwa w Grach Matematycznych i Logicznych-finał krajowy w kat. C2 III miejsce Grzegorz Adamski (3gB)
18 XXX Wojewódzki Turniej Białych Piór III miejsce

wyróżnienie
Joanna Michałowska (1gC)

Wojciech Luck (1gA)
19 VIII Konkurs Literacki dla Młodzieży Szkolnej Powiatu Szamotulskiego o Złotą, Srebrną i Brązową Wronę Złota Wrona

Srebrna Wrona

wyróżnienia
Remigiusz Luter (1B)

Marek Chęciński (2gC)

Monika Statucka (1gB)
Joanna Michałowska (1gC)
Filip Czerwiński (1gC)
20 Konkurs Przyrodniczy "Zwierzęta lasów" - etap ponadwojewódzki laureatka Małgorzata Kolicka (3B)
21 Konkurs Recytacji Poezji i Prozy Polskich Romantyków - Śmiełów 2011 finalistka Halszka Łączkowska (2gC)
22 Konkurs czytelniczy "Reading In English - my pleasure" laureaci Sława Horłoza (1D)
Grzegorz Adamski (3gB)
Patryk Człapa (2gA)
Maciej Pawłowski (1gA)
23 Konkurs ogólnopolski "Nasi bliscy, nasze dzieje" nagroda specjalna Halszka Łączkowska (2gC)
24 V Gorajski Konkurs Plastyczny pt: "Lasy dla ludzi" wyróżnienie Jacek Nowak (3gA)
25 Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy SALAMANDRA pt: "Rośliny i zwierzęta mokradeł" finalista Sebastian Juś (2gC)
26 Gminny Konkurs Literacko - Poetycki: "Widok z baszty, czyli co widziała Halszka ze swojego okna w wieży, "Portret Halszki" wyróżnienie Joanna Michałowska (1gC)
27 Artystyczne Spotkania Recytatorów Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych - II spotkanie I miejsce


III miejsce


wyróżnienia
Halszka Łączkowska (2gC)
Natasza Dobrychłop (3gC)

Monika Til (3gC)
Aleksandra Dzik (1gC)

Michalina Śnieżek (3gC)
Małgorzata Fietz (1gA)
Martyna Pytel (1gA)
28 Artystyczne Spotkania Recytatorów Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych - III spotkanie I miejsce

wyróżnienia
Anna Dyzert (1gC)

Aleksandra Dzik (1gC)
Teresa Asryan (1gA)
Martyna Pytel (1gA)
29 Gminny Konkurs "Najciekawsza palma i pisanka wielkanocna" wyróżnienia Mateusz Okraska (1gA)
Ewa Pawłowska (3gC)
Jakub Rzeszuto (3gA)
Karolina Andrzejewska (1gB)
Patryk Springer (1gA) Magdalena Rybka (3gD)
Bogumiła Ortel (1gB)
30 Ogólnopolski Konkurs pt: Projekt kartki okolicznościowej wyróżnienia Joanna Michałowska (1gC)
Żaklina Michalak (3gB)
31 VII Powiatowy Konkurs Ekologiczny dla Gimnazjum I miejsce Jakub Rzeszuto (3gA)
Piotr Skoczek (3gA)
Krzysztof Krupa (1gB)
32 VII Powiatowy Konkurs Ekologiczny dla Szkół Średnich I miejsce Małgorzata Kolicka (3B)
Marta Piszczyńska (3B)
Michalina Dolata (1D)
Firmy i instytucje
wspierające szkołę