Drzwi otwarte 2024

11 kwietnia tego roku w naszej szkole odbyły się Drzwi Otwarte, podczas których ósmoklasiści wraz z rodzicami mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną naszego liceum. Impreza rozpoczęła się wspaniałym pokazem umiejętności sportowych naszych uczniów. Następnie przedstawiciele samorządu poprowadzili galę, na której opowiedzieli o zaletach i mocnych stronach naszej szkoły. Głos zabrała również Pani Dyrektor, która zaznajomiła obecnych kandydatów z funkcjonowaniem szkoły i przedstawiła zasady rekrutacji do klas pierwszych. W trakcie gali wyświetlono prezentację, która pokazała, jak młodzi i utalentowani uczniowie Skargi spędzają czas w szkole, ale także poza nią, zwiedzając różne zakątki świata. Podczas trwania Drzwi Otwartych można było zakupić pyszne ciasto i kawę w naszej kawiarence. Na zakończenie chętni kandydaci mogli „spacerkiem po Skardze” zobaczyć, jak wygląda nasza szkoła - a to wszystko dzięki przedstawicielom samorządu, którzy chętnie wcielili się w rolę przewodników. To było bardzo udane popołudnie u Skargi.