06.01.2012 | 22:18

SUPERMATEMATYK - wyniki finału powiatowego.

W grudniu w naszej szkole odbył się finał powiatowy Wielkopolskiego Konkursu Matematycznego SUPERMATEMATYK Wszyscy uczniowie naszej szkoły, którzy brali udział zakwalifikowali się do półfinału wojewódzkiego. Szkołę reprezentowali:

- Grzegorz Adamski z klasy 1A
- Jakub Rzeszuto z klasy 1A
- Piotr Skoczek z klasy 1A
- Jakub Kaczmarek z klasy 1B
- Bartosz Kaczmarek z klasy 1A
- Patryk Kaczmarek z klasy 1B
- Bartosz Koperski z klasy 2A
- Mateusz Lorkiewicz z klasy 2A
- Anna Marcinkowska z klasy 2A
- Joanna Paszkowska z klasy 2A
- Maria Kuzioła z klasy 2A
- Anna Walczak z klasy 2A
- Karol Jóźwiak z klasy 2A

05.01.2012 | 22:17

Oskar Łączkowski w etapie wojewódzkim Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego dla uczniów gimnazjum!

W dniu 16.12.2011 w Swarzędzu odbył się etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego dla uczniów gimnazjum. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikował się:

- Oskar Łšczkowski z klasy 3gA, z wynikiem 43/50 pkt,
(nauczyciel przygotowujący: Justyna Szaniawska - Budaj)

04.01.2012 | 22:15

A. Skwara w etapie rejonowym! Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego - Gimnazjum - etap szkolny - WYNIKI!

W dniu 24.11.2011 w naszej szkole przeprowadzony został szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjum. W konkursie udział wzięło 23 uczestników. Do etapu rejonowego zakwalifikował się:

- Aleksander Skwara z klasy 1gA, z wynikiem 40/50 pkt,
(nauczyciel przygotowujący: Iwona Rebelka)

03.01.2012 | 22:14

I miejsce M. Nowickiej, J. Rzeszuto i G. Adamskiego w Powiatowym Konkursie Wiedzy Ekologicznej.

W listopadzie odbył się Powiatowy Konkurs Wiedzy Ekologicznej . Drużyna naszej szkoły zdobyła I miejsce . Szkołę reprezentowali:

- Małgorzata Nowicka z klasy 3B

- Jakub Rzeszuto z klasy 1A

- Grzegorz Adamski z klasy 1A

02.01.2012 | 22:13

P. Cierpiszewski w finale centralnym XXVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Turystyczno-Krajoznawczej!

W dniach 28-30.10.2011 w Zakopanem odbył się finał centralny XXVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Turystyczno-Krajoznawczej LZS . Nasze województwo reprezentowała drużyna, która wywalczyła V miejsce w kraju (wraz z drużyną ze Środy Wielkopolskiej i Moch k. Grodziska) oraz indywidualnie XII miejsce w kategorii powiatów.

Naszą szkołę, powiat i województwo reprezentował:

- Paweł Cierpiszewski

Opiekunem całej drużyny był Leszek Wlazik

02.01.2012 | 10:58

Izabela Piechota Mistrzynią Województwa Wielkopolskiego w Szachach Indywidualnych!

W dniu 17.12.2011 w Koninie odbył się finał Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w Szachach Indywidualnych. Naszą szkołe reprezentowały:

- Izabela Piechota z klasy 3A
- Zofia Martin z klasy 3A

Iza zajęła pierwsze miejsce, wywalczyła złoty medal i została Mistrzynią Województwa.
Zosia zajęła bardzo dobre 16 miejsce.

Dziewczynami opiekowała się Halina Walkowiak

10.12.2011 | 22:16

Wyniki etapu REJONOWEGO Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjów 2011 - REJON Va.

W dniu 10.12.2011 odbył się w Poznaniu etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjów - rejonu Va (miasto Poznań - dzielnice: Grunwald, Nowe Miasto, Jeżyce). Komisja w składzie:

• Waldemar Walczak (przewodniczący, Zespół Szkół Nr 1 Gimnazjum i Liceum im. ks. P. Skargi w Szamotułach)
  • Renata Popowska (Zespół Szkół Nr 1 Gimnazjum i Liceum im. ks. P. Skargi w Szamotułach)
  • Anna Gendera (Zespół Szkół Nr 2 im. Stanisława Staszica w Szamotułach)
  • Daniel Kuzara (Zespół Szkół Nr 2 im. Stanisława Staszica w Szamotułach)

po sprawdzeniu prac, stwierdza, że spośród 79 uczestników tego etapu do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się 24 uczestników.

30.11.2011 | 22:26

M. Kowalczyk w etapie rejonowym!!! Wojewódzki Konkurs Fizyczny - Gimnazjum - etap szkolny - WYNIKI!

W dniu 18.11.2011 w naszej szkole przeprowadzony został szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego dla uczniów gimnazjum. W konkursie udział wzięło 9 uczestników. Do etapu rejonowego zakwalifikowała się:

- Milena Kowalczyk z klasy 3gA, z wynikiem 37/50 pkt,
(nauczyciel przygotowujący: Katarzyna Rzeszuto)

30.11.2011 | 22:25

A. Błażewicz w etapie rejonowym! Wojewódzki Konkurs Historyczny - Gimnazjum - etap szkolny - WYNIKI!

W dniu 17.11.2011 w naszej szkole przeprowadzony został szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów gimnazjum. W konkursie udział wzięło 36 uczestników. Do etapu rejonowego zakwalifikował się:

- Antoni Błażewicz z klasy 3gC, z wynikiem 41/50 pkt,
(nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Kosicka-Kapłon)

17.11.2011 | 22:08

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego - Gimnazjum - etap szkolny - WYNIKI!

W dniu 10.11.2011 w naszej szkole przeprowadzony został szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów gimnazjum. W konkursie udział wzięło 10 uczestników. Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:

- Halszka Łączkowska z klasy 3gC, z wynikiem 38/40 pkt,
(nauczyciel przygotowujący: Agnieszka Sługocka)

- Sara Krupska z klasy 3gC, z wynikiem 36/40 pkt,
(nauczyciel przygotowujący: Agnieszka Sługocka)

- Jagoda Maciejewska z klasy 3gB, z wynikiem 33/40 pkt,
(nauczyciel przygotowujący: Beata Jankowiak)

- Mariusz Ulewak z klasy 2gA, z wynikiem 31/40 pkt,
(nauczyciel przygotowujący: Ewa Stanke)